September 26, 2022, 7:36 pm

Арсовска и Стефковски на работна средба со Урбаните и Месните заедници од општина Гази Баба

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Градоначалникот на општина Гази Баба, Бобан Стефковски, заедно со градоначалникот на Град Скопје Данела Арсовска одржа работна средба со Урбаните и Месните заедници од општина Гази Баба.
На средбата се разговараше за проблемите со кои се соочуваат граѓаните.

„Проблемите ќе ги решаваме со заедничка соработка помеѓу Град Скопје и општина Гази Баба“, напиша градоначалникот на општина Гази Баба, Бобан Стефковски, на својотфејсбук профил

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This