February 29, 2024, 10:56 pm

„АЈ У КЛАДБА“: И милион случаи на Т да поминат во СЈО, Теута никогаш нема да стигне на ред

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

 

Ај у кладба дека и милион случаи на Т да поминат во СЈО, Теута никад нема да стигне на ред…

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This