БОРЈАН ШТО НЕ МУ ПИШЕШ СЕГА НА МУКИ?: Двојните стандарди на соросоидните пропагатори!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Борјан на Мухи нема да му напишеш “ќе им се фатиш на педерите”? У уста те кодошка:)

1 коментар

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This