December 6, 2022, 5:19 pm

Вељко ја запроси девојката на нејзиниот роденден?

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Девојката на Вељко Ражнатовиќ, Богдана Родиќ, денес го прославува својот 22 роденден, а се чини и веридба.

Имено, Вељко на својата сакана и го честиташе роденденот и на Инстаграм објавувајќи заедничка фотографија и коментар кој предизвика бура реакции.

-Ражнатовиќка, среќен роденден, напиша Вељко додавајќи знакчиња на срце и прстен.

Неодамна тој објави фотографија од нив двајца и напиша дека Богдана е најдобра од сите.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This