September 29, 2022, 10:24 pm

(Видео)„Елено ќерко Елено” изведена од српските претставници на детската Евровизија

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Српските претставници на детската евровизија ја со одлилна изведба на „Елено ќерко Елено”, објавува на инстаграм @boemot2.0

Погледнете ја нивната изведба на Инстаграм тука.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This