(Видео)КАТИЦА ЈАНЕВА НА АПЧИЊА ВО СОБРАНИЕ: Дали Катица Јанева има деловна способност да ја врши функцијата која што и е доверена?

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Дали Катица Јанева има деловна способност да ја врши функцијата која што и е доверена?

katica_apce

Очигледно е дека има проблеми со интелектуалниот капацитет, со вниманието кое и е нарушено и со краткотрајната меморија. Кога на ваквата симптоматологија ке се надодаде и неконтролираното смеење и лажењето, како и патолошката потреба за луксузен живот и вештачката големина од која пати, стануа јасно дека Катица Јанева се соочува со психички проблеми.

После оваа снимка, се повеќе се наметнува прашањето колку Катица Јанева е пресметлиа и способна да одговори на обврските за кои платена од граѓаните.

1 коментар

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This