(Видео)ЈА ,,ФАТИ“ СОПРУГАТА ВО КРЕВЕТ СО ДРУГ МАЖ: Снимал со мобилен за да ја покаже снимката на нејзината фамилија

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Мажот кој ја фати сопругата во прељуба одлучи целата ситуација да ја сними со мобилен телефон.

Во нејзината соба креветите никогаш не биле наместени кога тој се враќал од работа, а тоа му била прва „трага“ по која ја фатил сопругата дека го мами.

Тој одлучил се да сними со телефонот, а снимката да и ја покаже ан нејзината фамилија, а првевствено на мајката и сестрата на сопругата.

„Те фатив, знаев дека нешто се случува“, рече мажот.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=uTzqEgEVooI

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This