February 29, 2024, 10:31 pm

(Видео)Јелена Карлеуша ужива во Охрид: Пристигна со својот приватен авион

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Пејачката Јелена Карлеуша вечерва настапува во Охрид, каде пристигна со својот приватен авион. Беше воодушевена од убавината на Охридското езеро.

И за оваа пригода, нејзиниот стајлинг беше за чиста 10-ка, како што се и очекува од една модна икона.

Тесни панталони во крем боја, искомбинирани со нежен топ со светло сина боја кои изгледаа одлично надополнети со одличните високи потпетици, и секако очилата за сонце. Тренди марамата и чантата се потпишани од брендот Луј Витон.

Вечерва ја очекува настап и илјадници фанови

Hello Ohrid!

Posted by Jelena Karleuša on Saturday, September 5, 2020

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This