(Видео) Водство за Англија уште во втората минута

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Репрезентацијата на Англија имаше одличен старт на големото финале на Европското првенство во фудбал. Лук Шо одлично ја зафати топката и погоди за водство на Англија од 1-0.

Во финалето, кое се игра во Лондон, Англија си ги одмерува силите со Италија.

Latest News

Bet with Confidence at 82lottery Experience the Thrill of Online Betting

Are you tired of traditional lottery games that offer limited options and low chances of winning? Look no further,...

More Articles Like This