February 7, 2023, 9:58 pm

(Видео) Дeфинициja на CPEЌA: Boзач нa квaд зa влaкнo cпacи живa глaвa и тoa co caлтo

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Арогантниот возач возел без кацига и при тоа не гледал пред себе.
Затоа што ако го сторил тоа, тешко дека ќе му се случеше да удри во автомобилот пред него.

А, како се „заковал“ тоа е посебна приказна. Човекот удрил во автомобилот, а потоа направил вистинско салто во воздухот, и’ застанал на нозе!

Така, поминал без ниту една гребнатинка, иако во дел од секунда флертувал со смрттата.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This