(Видео) Кандидат за градоначалник на СДСМ сликан во стриптиз бар

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Се вжештува изборната кампања, а со тоа и експлицитноста на материјалите кои се објавуваат за кандидатите за градоначалници.

На социјалните мрежи се шири видео од кандидатот на СДСМ за градоначалник во Ново Село, Ѕвонко Ангелов фотографиран во стриптиз бар и како пее недолична песна.

Погледнете:

-Од чесните кадри и најдоброто за твојата општина издвојуваме… Кандидатот на СДСМ градоначалник на општина Ново Село, Звонко Ангелов со селфи во стриптиз бар.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This