February 7, 2023, 9:59 am

(Видео) Лепа Брена пpeдизвикa cooбpaќajнa нeзгoдa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Екипата на „Папарацо-лов“ ја следеше популарната Лепа Брена и си обезбеди сочен материјал за новата емисија.

Имено, фолк-пејачката беше „уловена“ за време на сообраќајната незгода што ја предизвика самата.

Конкретно, Лепа Брена го „чукна“ возилото на паркингот пред продавницата во која пазаруваше козметика, а што следуваше потоа, погледнете во видеоприлогот:

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This