(Видео) Македонија е горда на вас: Одличен настап на нашите претставници на детската Евровизија во Париз

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Кристина, Анастасија, Миха и Филип од „Дајте музика“ имаа одличен настап на овогодишната детска Евровизија во Париз со песната „Green Forces“.

Браво дечки, Македонија е горда на вас!

Погледнете го нивниот настап.

https://youtu.be/bsHPzngVq04

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This