October 6, 2022, 1:10 am

(Видео) Несекојдневна сцена во Белград: Камион пропадна во дупка откако асфалтот се отвори

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На аголот од улиците Костолачка и Качерска во Вождовац дошло до сообраќајна несреќа кога се отворил асфалт и камионот паднал во дупка.

Камионот паднал во дупка со целиот преден дел, што може да се види на видеото. Видеото е објавено на Инстаграм профилот Мој Белград.

Видеото може да го погледнете ТУКА.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This