December 3, 2023, 3:27 pm

(Видео) Никогаш не сте виделе вакво паркирање: На скала од 1 до 100, ова е 101

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Можеме да кажеме дека капетанот на овој полициски брод знае што прави. Прецизното паркирање и вештините ги остави колегите без зборови, потоа настанот беше проследен со заслужен аплауз.

Браво за храброста воопшто да пробате вакво нешто!

Видеото можете да го погледнете ТУКА.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This