October 2, 2023, 6:36 pm

(Видео) Оваа снимка ќе ве насмее до солзи: Ја одвел љубовницата во кино а таму го пречекала неговата сопруга

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Еден маж одлучил да ја одведе својата љубовница во кино. Мислел дека неговата сопруга никогаш нема да дознае, но сепак се случило она на што никогаш не се понадевал.

Видеото, кое го обиколи светот и забави 20 милиони луѓе, е направено во Колумбија, а едно е сигурно – никој од учесниците во него не се забавувал толку многу како оние што го гледаа.

Според медиумите, Колумбиецот имал намера да помине една вечер со својата љубовница, додека неговата сопруга била дома. Или барем така мислел.

Ја одвел во кино, мислејжи дека таму, поради затемнетата сала, има мали шанси да сретне некој познат или некој да го препознае.

Наскоро се уверил дека не бил во право.

Токму кога парот се смести на удобните столови, настана шок: се појави неговата сопруга, која ги снимаше со телефон.

Како што може да се види, и двајцата беа изненадени, а љубовницата веднаш избега, додека прељубникот, откако неговата сопруга го удри неколку пати, отиде на другата страна.

Конечниот епилог на оваа љубовна драма сѐ уште не е познат, но веруваме дека неверниот сопруг не се забавувал добро.

Видеото можете да го погледнете ТУКА.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This