December 3, 2023, 2:49 pm

(Видео) Се случува: Среде состанок ги соблекол гаќите и шетал гол

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Максим Петлин (48), член на партијата Јаблоко, бил на состанок со колегите на ЗУм, но среде состанокот станал од бирото, се соблекол, а потоа почнал да парадира пред камерите, секако, пред очите на неговите колеги.

Меговите сопартијци се труделе да не се фокусираат на него, а средбата ја продолжиле како ништо да не се случува.

Видеото може да го погледнете ТУКА.

Кога го прашале по состанокот зошто тоа го направил Петлин се преправал дека ништо не се случило.

– Се појавив гол? Каква глупост е тоа? Имавме состанок на интернет, но не се сеќавам дека сум бил таму – рекол Петлин, а пренесува Дејли Мејл.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This