February 7, 2023, 8:19 am

(Видео) Следете во живо: Отворено студио, Локални избори 2021

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Следете го во живо Отвореното студио на Инфомакс на тема Локални избори 2021.

Ќе зборуваме за резултатите, изборните неправилности, и ќе чекаме официјални резултати

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This