February 6, 2023, 3:53 am

(Видео) Тешка сообраќајка кај Блаце, се преврте камион

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Попладнево во близина на граничниот премин „Блаце“ меѓу Македонија и Косово се случила сообраќајна незгода, дознава ТВ24

Голем камион се превртел, а засега нема информации за повредени лица.

На терен се полициски службеници кои вршат увид на местото на несреќата.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This