(Видео) „Чecтит пpaзник Мaкедонијо“: Гoчeвa co пecна гo oдбeлeжa Дeнoт нa нeзaвиcнocтa нa Македонија

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

По повод Денот на независноста на Република Македонија, пејачката Каролина Гочева се огласи на социјалните мрежи.

Гочева се одлучи со песна да го одбележи овој голем ден на социјалната мрежа „Инстаграм“ при што на видеото коментираше и „Честит празник Македонијо!“

Видеото може да го погледнете ТУКА.

Latest News

Bet with Confidence at 82lottery Experience the Thrill of Online Betting

Are you tired of traditional lottery games that offer limited options and low chances of winning? Look no further,...

More Articles Like This