October 6, 2022, 1:48 am

(Видео) Шok вo Мексико: Бopeц кoлaбиpaшe вo pингoт па кpaткo пoтoa пoчинa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Борецот Принципе Аерео, кој го носи вистинското име Луис Анхел Салазар почина во 26-тата година во рингот во текот на борба. Неговиот противник два пати го удри во пределот на градите, потоа му се слоши, падна. Подоцна беше воспоставено дека имал срцев удар, бил пренесен во болница, но лекарите не можеле да го спасат, само констатирале смрт.

Видео линкот може да го погледнете тука.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This