February 6, 2023, 9:40 am

(Видео 18+)МАСТУРБИРАЊЕ ПРЕД ТЦ БИСЕР ВО СРЕД БЕЛ ДЕН : Се повикува институциите веднаш да реагираат

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На социјалните мрежи се појави видео на кое може да се забележи како помлад дечко се самозадоволува на фрекфентно место пред Трговскиот центар Бисер во Аеродром и тоа во денски период кога има зголемено движење на луѓе.

На објавата се повикува институциите веднаш да реагираат.

https://www.youtube.com/watch?v=_a3SRnDA-Pw

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This