December 6, 2022, 12:40 pm

(Видео) Ce oглacи иcчeзнaтиот пpaтeник Кастриот Реџепи – „Дoбpo cyм, дa пoминат закaнитe…“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На социјалната мрежа Фејсбук се појави селфи видео од самиот пратеник Кастриот Реџепи кој од утрово е недостапен.

Тој вели дека е добро и откако ќе поминат заканите ќе раскаже се што се случило.

Видеото може да го погледнете ТУКА.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This