(ВИДЕО) OPEL INSIGNIA: Изглeдoт е нeвeројaтeн

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Opel ја претстави редизајнираната Insignia. Акцентот на измените кај неа е ставен на новата генерација на IntelliLux LED матрикс светлата, кои одлично се вклопуваат во новиот лик на моделот. А како тој изгледа во лимузинска и караван изведба, погледнете во ова засега единствено видео. Повеќе после официјалната презентација, планирана за почетокот на јануари на салонот во Брисел.

Latest News

Nhà Cái FABET – Một Điểm Đến Uy Tín Cho Cá Cược Bóng Đá

Cá cược bóng đá ngày càng trở nên phổ biến trên toàn thế giới, và việc chọn một nhà...

More Articles Like This