(ВИДЕО) OPEL INSIGNIA: Изглeдoт е нeвeројaтeн

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Opel ја претстави редизајнираната Insignia. Акцентот на измените кај неа е ставен на новата генерација на IntelliLux LED матрикс светлата, кои одлично се вклопуваат во новиот лик на моделот. А како тој изгледа во лимузинска и караван изведба, погледнете во ова засега единствено видео. Повеќе после официјалната презентација, планирана за почетокот на јануари на салонот во Брисел.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This