March 28, 2023, 12:43 pm

(Видео) Teпaчкa cpeдe бeл дeн нa плoштaдoт вo Струмица – тoлпa oд 10 дyши пpeтeпaa eднo лицe

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На социјалните мрежи исплови видео, во кое, како што може да видите се работи за тепачка на плоштадот во Струмица.

Како што може да се види на видеото, поголема група на граѓани бркаат едно лице, кое успеваат да го фатат и буквално го претепуваат со тврди предмети, клоци и тупаници.

„Видеото е продолжение и не ја претставува целата вистина. Се надеваме дека во Струмица на улица нема да бидеме сведоци друг пат на ваков срамен чин“. – стои во коментарот на видеото.

Видео линкот може да го погледнете ТУКА.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This