(Видео)Хит: Карлеуша падна во хотелската соба во Охрид

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Пејачката Јелена Карлеуша објави хит видео од Охрид, каде вчера отпатува за да го одржи првиот настап по долга пауза поради коронавирусот.

Имено, таа објави стори од хотелската соба каде што беше сместена на нејзиниот профил на Инстаграм, во кое можете да видите како се загрева пред настапот.

Облечена во тесно трико и високи потпетици, Јелена реши да испроба неколку движења на еден од луѓето од нејзиниот тим и заврши на подот.

Кареуша падна на задникот, а човекот кој се обиде да го „нападне“, брзо и помогна да стане од земја.

Облечена во тесно трико и високи потпетици, Јелена решила да „повежба“ пред настап, но место тоа падна на задникот.

Карлеуша, слета со приватен авион на охридскиот аеродром, и веднаш се смети во претседателскиот апартман во хотелот „Голден вју“.
Карлеуша е втор пат на настап во Охрид. Минатата година таа ги дигна на нозе обожавателите објавувајки фотографија како после настапот си заминува за Белград со авион и кој таа самата го „спушти“ на аеродромот во Белград.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This