February 7, 2023, 9:21 am

ВИКЕНД XOPOCKOП: Два знаци ќе имаат причина плус да бидат среќни за Велигден

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

ОВЕН

Драги Овни, ќе бидете многу убаво расположени за време на викендот и нема дилема во тоа. Ѕвездите ќе ви бидат во прилог за време на викендот и поради тоа ништо нема да може да ви го расипе расположението. За време на викендот ќе уживате во убавите моменти.

БИК

Драги Бикови, ви претстои не толку опуштен викенд. Како прво, викендот ќе ви донесе многу обврски, и поради тоа ќе бидете и нервозни и уморни. И, исто така, ќе имате несогласувања со вашиот партнер за време на викендот.

БЛИЗНАЦИ

Драги Близнаци, сè што ќе ви донесе викендот ќе ви значи многу. За време на викендот многу од вашите проблеми ќе престанат да постојат. И, пред сè, ќе можете да решите некои љубовни проблеми за време на викендот. Пред сè, ви претстои успешен викенд.

РАК

Драги Ракови, викендот ќе ви донесе настани што ќе ви се допаднат. Прво, за време на викендот, ќе имате причина да бидете среќни поради една од постапките на вашиот партнер, а после тоа ве очекуваат убави моменти затоа што ќе поминете многу време во друштво на најблиските.

ЛАВ

Драги Лавови, викендот пред сè ќе ви донесе проблеми и нема да ви биде лесно да се справите со сите тие проблеми. За време на викендот ве очекуваат некои деловни проблеми, а после тоа ве очекуваат некои многу големи љубовни проблеми.

ДЕВИЦА

Драги Девици, ќе можете добро да се одморите за време на викендот. Викендот нема да ви донесе премногу настани, но ќе ви донесе многу мир. За време на викендот ќе имате многу слободно време и ќе можете да го искористите тоа време на начинот на кој најмногу ви одговара.

ВАГА

Драга Вага, ве чека многу интересен викенд, кој ќе ги обележи настаните во однос на theубовта на вашиот живот. Прво ќе можете да се справите со некои големи loveубовни проблеми, а после тоа вашата сакана ќе направи нешто убаво за вашата среќа.

ШКОРПИЈА

Драги Шкорпии, викендот ќе ви донесе голема среќа. Во текот на целиот викенд, ѕвездите ќе бидат во ваша корист, и поради тоа, на првиот ден од викендот, ќе можете да постигнете мал успех на работа, а потоа и на вториот ден од викендот, нешто прекрасно во смисла на љубовта ве чека.

СТРЕЛЕЦ

Драги Стрелци, настаните што ве очекуваат за време на викендот нема да ги исполнат вашите очекувања. Прво ќе имате некои деловни обврски што ќе ги уништат вашите планови, а после тоа ќе дознаете нешто за вашиот партнер што нема да ви се допадне.

ЈАРЕЦ

Драги Јарец, викендот нема да ви донесе премногу важни настани. Всушност, ви претстои многу тивок викенд за време на кој ќе ви биде дури и досадно. Сепак, викендот дефинитивно треба да го искористите за одмор, затоа што ви треба одмор токму сега.

ВОДОЛИЈА

Драг Водолија, вашиот викенд ќе го одбележат неколку огромни проблеми. Прво ќе имате проблеми на работа, а после тоа ќе имате неколку сериозни проблеми во однос на љубовта на вашиот живот. Викендот навистина нема да ги оправда вашите очекувања.

РИБА

Драги Риби, ви претстојат многу убави настани за време на викендот, што ќе ви значи многу. И тие настани, пред сè, ве чекаат во однос на љубовта. Вашиот партнер претстојниот викенд ќе го одбележи со убаво изненадување. Покрај убавиот празник, ќе имате причина плус да бидете среќни.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This