September 26, 2022, 9:03 pm

ВО ЖИВО:Протест на иницијативата ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This