(Во живо) Изјава на Христијан Мицкоски

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Следете ја во живо изјавата на Христијан Мицкоски од Тетово.

Преносот во живо може да го следите ТУКА.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This