February 29, 2024, 10:34 pm

Во живо од Влада на РМакедонија

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Oбраќање на Премиерот Зоран Заев и на Љупчо Николовски

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This