February 7, 2023, 10:25 pm

(Во живо) Прес-конференција на Владимир Нелоски

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Следете ја во живо прес-конференцијата на Владимир Нелоски пред штабот на ВМРО-ДПМНЕ.

Преносот во живо може да го следите ТУКА.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This