February 29, 2024, 11:05 pm

ВО ЖИВО: Пречек на чешкиот премиер Андреј Бабиш во Влада

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Премиерот Зоран Заев на својот Фејсбук профил во живо го пренесува пречекот на чешкиот премиер Андреј Бабиш.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This