Во стан во Велес пронајдена мpтвa 74-годишна жена

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

– Во СВР Велес синоќа околу 18:00 часот било пријавено дека во стан на ул.„Гемиџиска“ во Велес била пронајдена почината 74-годишната Г.З..

Екипа на Итна медицинска помош констатирала смрт без траги на насилство, информира Верољуб Додевски портпарол на СВР Велес.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This