November 29, 2022, 3:05 pm

(Вoзнeмиpувaчко видеo) Хopop cцeна од мoмeнтoт кoга мaж и жeнa пaѓaaт од тeрaсa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Минувач го снимил моментот кога пука оградата на тераса од зграда во Санкт Петерсбург и притоа маж и жена паѓаат на тротоарот.

По страшниот пад на снимката се гледа како жената дава знаци на живот, а мажот лежи без да се помрдне. Не е познато како се случила оваа несреќа.

Видеото можете да го погледнете ТУКА.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This