ГИ ПРЕКИНА ШПЕКУЛАЦИИТЕ: Еве што кажа Марија Шерифовиќ за напуштањето на „Ѕвездите на Гранд“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Долго време се шпекулираше дали Марија Шерифовиќ ќе биде во жирито од новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“. Бидејќи Шабан и Зорица преминаа во „Пинковите Ѕвезди“, а Сања Кужет остана бремена и нема да ја води новата сезона, многумина се запрашаа што се случува со останатите членови.

marija

Марија Шерифовиќ ги разјасни недоумиците. Иако не сакала да ја коментира ситуацијата која моментално владее, Марија сепак го потврдува своето учество.

Со оглед на тоа дека ниту Јелена Карлеуша не се огласи, се претпоставува дека нема промени во поглед на нејзиното жирирање.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This