December 6, 2022, 7:30 pm

ГО ФАТИ СОПРУГОТ СО ЉУБОВНИЦАТА: Му скокна на хаубата од автомобилот…..

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Бесна жена која го фатила мажот во неверство, снимена е како со него и неговата љубовница се пресметува среде бел ден во Кина.На шокантната снимка која ја снимил случаен минувач се гледа жена која седи на хауба од автомобилот во движење, додека внатре се наоѓаат нејзиниот сопруг и љубовницата. Погледнете . . .

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This