Две деца нaпaднaти нa пapкинг вo Аеродром

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 10.11.2021 околу 20:00 часот во СВР Скопје, И.М.(32) и Н.М.(37), двете од Скопје, пријавиле дека на 06.11.2021 околу 22:00 часот на паркинг на подрачјето на Аеродром нивните двајца синови биле физички нападнати од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This