Дел од Кисела Вода утре бeз вода

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Од ЈП Водовод и Канализација добивме известување дека на ден 18.09.2020 година (петок) поради давање приклучоци од ф – 1 цол на ул. Востаничка, во периодот од 08:30 часот па се до завршување на работата без вода ќе останат корисниците од ул. Вocтаничка. (општина Кисела Вода)

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This