Димовски: Дoбpoвeчep cлoбoднa Македонијо

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Добровечер слободна Македонијо! – оваа порака преку својот Фејсбук профил ја објави Илија Димовски од ВМРО-ДПМНЕ.

На неговата објава коментираат симпатизери и членови на партијата кои прогнозираат победа во повеќе општини.

Објавата на Фејсбук може да ја погледнете ТУКА.

Latest News

Nhà Cái FABET – Một Điểm Đến Uy Tín Cho Cá Cược Bóng Đá

Cá cược bóng đá ngày càng trở nên phổ biến trên toàn thế giới, và việc chọn một nhà...

More Articles Like This