Димовcки: И пocлeднaтa paбoтa зa кoja BMPO пpeдyпpeдyвaшe ќе ce cлyчи

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

И последната работа што ВМРО ја предупредуваше, ќе се случи, напиша на „Твитер“ поранешниот пратеник и координатор на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ, Илија Димовски, коментирајќи ја изјавата на премиерот Зоран Заев, дека Македонија е подготвена да прими бегалци од Авганистан.

Како викаше граЏанството: “се е тоа во главите на вмровците”…, потсети Димовски.

Објавата може да ја погледнете ТУКА.

Latest News

Nhà Cái FABET – Một Điểm Đến Uy Tín Cho Cá Cược Bóng Đá

Cá cược bóng đá ngày càng trở nên phổ biến trên toàn thế giới, và việc chọn một nhà...

More Articles Like This