ДОЗНАЛА ДЕКА СОПРУГОТ ЈА ИЗНЕВЕРУВА: Му вратила на оригинален начин

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

До мојот сакан сопруг,

Пред да се вратиш од далечниот пат, сакам да те известам за една малечка незгода што ми се случи со пик-апот кога паркирав на патчето пред гаражата. За среќа не беше многу лошо и не сум повредена, па не грижи се за мене.

Си доаѓав дома од Волмарт и кога завртив во патчето пред гаражата, случајно нагазив на гаста наместо на кочницата. Вратата од гаражата е малку свитката, а пик-апот, за среќа застата кога удри во твојот автомобил.

Навистина ми е жал, но знам дека ќе ми простиш поради твојот благороден карактер. Знаеш колку многу те сакам и се грижам за тебе, срце мое. Еве ти испраќам и фотографија.

Едвај чекам да те гушнам.

Твојата сакана сопруга.

П.С . Се јави и те побара твојата љубовница.

Во прилог, му ја испратила и следната фотографија

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This