December 8, 2022, 7:04 am

Досега невидена фотографија од Лепа Брена и нејзината мајка: Сличноста е неверојатна

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Мајката на Лепа Брена беше нејзината најголема поддршка во текот на нејзината кариера.

Ифета Јахиќ ја поддржуваше својата ќерка со цело срце, а кога почина во 2014 година, Брена беше уништена од болката.

Бидејќи ретко се појавуваше во јавноста, малкумина знаат како изгледа мајката на Лепа Брена. Сепак, фотографија стара една деценија покажува дека Брена беше слика и прилика на Ифета.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This