February 7, 2023, 9:53 am

Драма во Прилеп: Го нaпaднaл со нож поради паркинг место

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 10.05.2021 во 13.50 часот во ОВР Прилеп, Т.Д.(48) од Прилеп пријавил дека околу 12.30 часот, на паркинг во Прилеп, по претходна расправија околу паркинг простор, едно лице со остар предмет агресивно се однесувало кон пријавителот. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This