October 1, 2022, 8:41 am

Дeвojкa нaпaднaтa вo Чаир

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 10.11.2021 во 13:30 часот во СВР Скопје, Ј.К.(44) од Скопје пријавил дека околу 13:00 часот на подрачјето на Чаир неговата ќерка била физички нападната од Б.Н..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This