February 7, 2023, 9:26 am

Дeвojкa пpeтeпaнa oд двe лицa нa пapкингoт нa Сpeднo Boднo

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Деветнаесетгодишната И.Т. од Скопје била нападната изминатата вечер, половина час по полноќ, на паркингот на Средно Водно.

Како што информира МВР, по претходно недоразбирање, девојката била физички нападната од М.Ш. и М.А.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This