Дpaмa вo Скопје: Ja нaпaднaл coceткaтa, a пoтoa дoшoл нejзиниoт coпpyг..

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 11.03.2021 во 16:50 часот, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода В.Р. (29) од Скопје затоа што ја нападнал сосетката Д.С. (48) и се обидел со остар предмет да го нападне нејзиниот сопруг Г.С. (50).

Според пријавеното, откако тој ја нападнал Д.С., дошол сопругот Г.С. и настанала физичка пресметка помеѓу него и В.Р., при што В.Р. се обидел со остар предмет да го нападне. Г.С.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Getting Started with the 82 Lottery App A Comprehensive Guide

Have you ever dreamed of winning big in the lottery? With the 82 Lottery App, you can turn that...

More Articles Like This