Дpaмa вo Kapпoш: Дeвojкa билa физички нaпaднaтa oд нejзиниoт тaткo

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Во текот на вчерашниот ден, 23-годишна девојка од Скопје пријавила дека по претходна расправија била физички нападната од нејзиниот татко.

На 28.05.2021 во 01.30 часот во СВР Скопје, 23-годишна девојка од Скопје пријавила дека во двор на семејна куќа на подрачје на Карпош по претходно недоразбирање била физички нападната од нејзиниот татко Д.М.(52).

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This