March 28, 2023, 12:03 pm

Жена нaпaднaтa вo ceмejниoт дoм oд cвojoт coпpyг вo Скопје – ова се деталите

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Во текот на вчерашниот ден во попладневните часови, 40-годишна жена пријавила дека во семејниот дом била физички нападната од нејзиниот сопруг.

На 20.05.2021 во 17.35 часот во СВР Скопје, 40-годишна жена од Скопје пријавила дека во семејниот дом на подрачјето на Гази Баба била физички нападната од нејзиниот сопруг М.М.(45).

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This