За Цeнтap со дyшa: Peкoнcтpyкција на пoвeќе yлици вo oпштинaтa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Во Центар планирана ни е реконструкција на улиците:

• Коле Неделковски

• Титовелешка

• Охридска

• Вардарска

• Козара

• Беласица

• Козара

• 164, 165, 166 во Крњево

• 126, 364, 365, 369, 377, 383 на Кале

За Центар со душа, пишува на својата Фејсбук страница, Наташа Котлар, кандидат за градоначалник на општина Центар.

Објавата на Фејсбук може да ја погледнете ТУКА.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This