ЗОШТО ВМРО-ДПМНЕ БЕШЕ 11 ГОДИНИ НА ВЛАСТ: Не затоа што биле режим, туку затоа што СДС се неспособни морони

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

 

Дали по само еден месец ви стана јасно зашто ВМРО беше на власт толку долго? Не затоа што беше режим туку затоа што СДСМ се…

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This